Sara puf high cream
Regular price
€89,95
Regular price
Sale price
€89,95
Tax included.
Free returns within 30 days
2 year WOOOD warranty
Free delivery in the Netherlands
WOOOD Customer rating 8.3
Description
- Opvallend subtiel door de vriendelijke vormen
- Luxueus zachte bekleding
- Onderdeel van de Sara-collectie
- H 46 cm x Ø 46 cm
Slank, subtiel en vriendelijk gevormd. De Sara-serie, uit de collectie van het Nederlandse interieurlabel WOOOD, bestaat uit diverse modellen en een groot assortiment basis- en trendkleuren. De zacht afgeronde hoeken in combinatie met de comfortabele bekleding zorgen ervoor dat Sara een ware blikvanger is in ieder interieur! Welke Sara verrijkt jouw woning binnenkort?
Materiaal
Sara is opgebouwd uit een combinatie van hardhout en MDF. De zitting is gevuld met een VP30 schuim, wat zorgt voor een stevig zitcomfort. De foam zitting wordt in vorm gehouden door sterke elastieken banden.
Sara is bekleed met een warme bouclé. Onze zachte Almón bouclé heeft een elegante textuur die meteen warmte in huis brengt. De bouclé stof heeft een Martindale van 60.000, dat betekent dat de stof geschikt is voor redelijk intensief gebruik. De dichte weeftechniek zorgt voor de sterkte van de stof, dit maakt dat de Almón bouclé niet snel zal slijten of scheuren. Ook heeft elke kleur een hoge kleurvastheid, maar het is aangeraden om direct zonlicht te vermijden om kleurnuances te voorkomen.
Afmetingen
- Hoogte: 46 cm
- Breedte: 46 cm
- Diepte: 46 cm
- Gewicht: 5 kg
- Maximale draagkracht: 120 kg
Onderhoud
Bij eventuele vlekken direct droogdeppen met een schone doek of tissue. Beslist niet wrijven! De meeste vloeistoffen zijn te verwijderen met lauw water. Maak gebruik van een zachte, ronddraaiende beweging van buiten naar binnen. Als de stof losgehaald kan worden van het meubel is wassen op 30 graden of de stof laten stomen, mogelijk. In de basis raden wij het impregneren van onze gestoffeerde meubelen af. Mocht dit echter wel gewenst zijn, test het impregneermiddel dan vooraf op een onzichtbare plaats van de stof.
Levering
Het artikel wordt in één pakket geleverd. Plaats voor het beschermen van harde vloeren viltglijders aan de onderzijde van de vloerbeschermers. De Sara-collectie is enkel geschikt voor binnenshuis gebruik.
Specifications
| Article number | 350439-C |
|---|---|
| EAN | 8714713240944 |
| Series | Sara |
| Number of persons | 1 |
| FSC | Yes |
| Country of origin | Poland |
| Color | creme |
| Martindale fabric | 60000 |
| Maximum load capacity | 120 kg |
| Assembly required | No |
| Pattern | Plain |
| Rotatable | No |
| Delivery method | Pakket post |
| Shape | Round |
| Seating comfort | normal |
Dimensions
| Dimensions | 46x46x46 cm |
|---|---|
| Height | 46 cm |
| Width | 46 cm |
| Depth | 46 cm |
| Weight | 5 kg |
| Volume | 0.1000 m3 |
| Leg height | 1.5 cm |
| Seat width | 46 cm |
| Seat depth | 46 cm |
| Seat height | 46 cm |
Materials
| Material | Bouclé |
|---|---|
| Leg material | plastic |
Package information
| Quantity | Product code | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
350439-C
SARA POUF HIGH CREAM [fsc]
|
Delivery and returns
Free delivery
This product will be delivered to your home by PostNL.
- After your order and chosen delivery date, you will receive a confirmation by email.
- In case of a (longer) delivery time, we will keep you informed by email about the planned delivery.
- You will receive a Track & Trace code from PostNL by email.
- The products are delivered packaged and unassembled to the first door on the ground floor.
Return service
If you are not satisfied with your purchase for any reason, you can return your order free of charge within 30 days.
- The product must be complete, undamaged, unassembled and in its original packaging.
- Returns must be registered via our return portal.
- The refund will be processed once the return has been received, checked and approved.