Axis wanddeco betonlook bruin
Leverbaar in 9-10 weken
Gratis retour binnen 30 dagen
2 jaar WOOOD garantie
Gratis bezorgd in Nederland
WOOOD Klantbeoordeling 8.3
De Axis wanddecoratie is een toevoeging die meteen opvalt in elke ruimte. Axis geeft een muur karakter en zorgt voor een stoer, industrieel accent in jouw interieur.
Kenmerken
- Creatieve wanddecoratie: Voegt karakter toe aan je muur
- Metaal met bruine poedercoating: Geeft een mooie betonlook
- Een echte blikvanger: Trekt direct de aandacht in elke ruimte
Design & stijl
De Axis wanddecoratie is een echte eye-catcher voor aan de muur. Met zijn speelse en creatieve uitstraling brengt Axis elke ruimte tot leven. Waar je hem ook hangt, hij trekt direct de aandacht.
Afmetingen
Met een hoogte van 81 cm en een breedte van 61 cm is dit een opvallend stuk aan de muur.
Materiaal
De Axis wanddeco is gemaakt van metaal met een bruine poedercoating. Het metaal met poedercoating zorgt voor een luxueuze uitstraling. Een poedercoating is een lak welke met behulp van hoge temperaturen aan het metaal gehecht wordt.
Onderhoud
Houd de Axis schoon met een droge of lichtvochtige doek. Vermijd schurende middelen om eventuele beschadiging aan het oppervlak te voorkomen.
Montage & levering
Dit artikel wordt gemonteerd geleverd als 1 pakket.
| Artikelnummer | 377940-B |
|---|---|
| EAN | 8714713253272 |
| Serie | Collection |
| FSC | Nee |
| Land van herkomst | India |
| Kleur | Bruin |
| Montage vereist | Nee |
| Leveringsmethode | Pakket post groot |
| Afmetingen | 81x61x9 cm |
|---|---|
| Hoogte | 81 cm |
| Breedte | 61 cm |
| Diepte | 9 cm |
| Gewicht | 10 kg |
| Volume | 0.1000 m3 |
| Materiaal | Metaal |
|---|
| Aantal | Productcode | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
377940-B
AXIS WANDDECO BETONLOOK BRUIN
|
Gratis bezorging
Dit product wordt met PostNL thuisbezorgd.
- Na je bestelling en gekozen leverdatum ontvang je per mail een bevestiging.
- Bij een (langere) levertijd, houden we je per email op de hoogte van de geplande bezorging.
- Je ontvangt per mail een Track & Trace code van PostNL.
- De producten worden verpakt en ongemonteerd geleverd tot aan de eerste deur op de begane grond.
Retourservice
Ben je om welke reden dan ook niet tevreden met je aankoop, dan kun je jouw bestelling binnen 30 dagen gratis retourneren.
- Het product dient compleet, onbeschadigd, ongemonteerd in de originele verpakking te zitten.
- Retouren moeten aangemeld zijn via ons retourportaal.
- De terugbetaling zal plaatsvinden als de retourzending ontvangen, gecontroleerd en goedgekeurd is.