Elon sculptuur ornamenten hout zwart - Set van 2
Leverbaar in 9-10 weken
Gratis retour binnen 30 dagen
2 jaar WOOOD garantie
Gratis bezorgd in Nederland
WOOOD Klantbeoordeling 8.3
Twee sculpturen die meteen de sfeer in een ruimte veranderen; dat doet de Elon ornamenten set. De Elon set zijn objecten met een grote uitstraling. Ze voegen stijl en creativiteit toe aan jouw interieur.
Kenmerken
- Uniek design: Creatieve, organische vorm
- Gemaakt van mangohout: Rijke uitstraling door de zwarte kleur
- Handgemaakte blikvanger: Trekt de aandacht in elke ruimte
- Set van 2: Zorgt voor een speels, gevarieerd geheel
Design & stijl
De Elon ornamenten vallen op door een unieke organische uitstraling. De zwarte kleur geeft ze een rustige maar luxe look. Of je ze nu op een kast of een dressoir plaatst, de set van 2 Elon ornamenten valt altijd op.
Afmetingen
De twee sculpturen verschillen licht van hoogte: 54 cm en 66 cm. Door dit verschil in hoogte vullen ze elkaar mooi aan. Met een breedte van 15 cm en diepte van 8 cm nemen ze weinig ruimte in.
Materiaal
De sculpturen zijn vervaardigd van mangohout, een materiaal dat bekend staat om zijn sterkte en natuurlijke uitstraling. Het mangohout heeft een warme, diepe donkerbruine kleur die karakter toevoegt aan jouw ruimte. De zichtbare nerf- en houttekening maken elk meubel uniek en zorgen voor een authentieke, natuurlijke look die het interieur een persoonlijke touch geeft.
Onderhoud
Verwijder stof regelmatig met een droge of lichtvochtige doek. Vermijd het gebruik van agressieve schoonmaakmiddelen om beschadiging aan het oppervlak te voorkomen. Droog het ornament na het reinigen direct goed af.
Montage & levering
De set van 2 Elon ornamenten worden geleverd als 1 pakket.
| Artikelnummer | 377943-Z |
|---|---|
| EAN | 8714713253302 |
| Serie | Collection |
| FSC | Nee |
| Land van herkomst | India |
| Kleur | Zwart |
| Montage vereist | Nee |
| Leveringsmethode | Pakket post |
| Afmetingen | 54x15x8/66x15x8 cm |
|---|---|
| Hoogte | 54 cm |
| Breedte | 15 cm |
| Diepte | 8 cm |
| Gewicht | 15 kg |
| Volume | 0.1550 m3 |
| Materiaal | Mangohout |
|---|
| Aantal | Productcode | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
377943-Z
ELON SCULPTUUR ORNAMENTEN HOUT ZWART - SET VAN 2
|
Gratis bezorging
Dit product wordt met PostNL thuisbezorgd.
- Na je bestelling en gekozen leverdatum ontvang je per mail een bevestiging.
- Bij een (langere) levertijd, houden we je per email op de hoogte van de geplande bezorging.
- Je ontvangt per mail een Track & Trace code van PostNL.
- De producten worden verpakt en ongemonteerd geleverd tot aan de eerste deur op de begane grond.
Retourservice
Ben je om welke reden dan ook niet tevreden met je aankoop, dan kun je jouw bestelling binnen 30 dagen gratis retourneren.
- Het product dient compleet, onbeschadigd, ongemonteerd in de originele verpakking te zitten.
- Retouren moeten aangemeld zijn via ons retourportaal.
- De terugbetaling zal plaatsvinden als de retourzending ontvangen, gecontroleerd en goedgekeurd is.