Gunnar tv meubel 200 cm grenen bordeauxrood
Vóór 22.00 uur besteld, volgende werkdag in huis
Gratis retour binnen 30 dagen
2 jaar WOOOD garantie
Gratis bezorgd in Nederland
WOOOD Klantbeoordeling 8.3
Het Gunnar tv-meubel is een aanwinst dat direct sfeer toevoegt aan je woonkamer. Met zijn bordeauxrode kleur en tijdloze design is dit meubel een echte blikvanger.
Kenmerken
- Tijdloos design: Past in veel verschillende interieurs
- Gemaakt van geschuurd grenenhout: De hout- en nerftekeningen maken elk stuk uniek
- Meerdere montagemogelijkheden: Bepaal zelf of je het item neerzet of ophangt
- Hoge kwaliteit: Gemaakt in onze eigen fabriek in Nederland
- Onderdeel van de Gunnar serie: Ontdek de hele collectie
Design & stijl
Strak en modern, dat zijn de eigenschappen van het Gunnar tv-meubel. De bordeauxrode kleur geeft dit tv-meubel een opvallend en warm karakter. Berg jouw accessoires veilig op achter een van de drie deurtjes en geniet van een avondje tv-kijken op de bank. Dit royale tv-meubel heeft een matte afwerking en is een stijlvolle toevoeging aan jouw interieur. Extra leuk: jij kiest of je het meubel ophangt of neerzet!
Afmetingen
Met een hoogte van 56 cm, een breedte van 200 cm en een diepte van 44 cm biedt dit tv-meubel uitstekend veel ruimte voor al jouw media-apparatuur en accessoires. De poten hebben een hoogte van 15 cm.
Materiaal
Het meubel is gemaakt van grenenhout. Geschuurd grenenhout wordt zorgvuldig afgewerkt voor een verfijnd oppervlak met behoud van een lichte, natuurlijke textuur. Door het schuren voelt het hout prettig aan en komen de natuurlijke nerftekeningen mooi naar voren. Let op: het grenenhout bevat natuurlijke houteigenschappen; dit houdt in dat hout- en nerftekeningen, noesten en structuurvariaties zichtbaar zijn. Deze kenmerken bepalen het karakter van echt grenenhout en zijn nooit exact hetzelfde. Hierdoor is ieder item uniek. Dit product is afkomstig van een FSC®-gecertificeerde leverancier.
Onderhoud
Maak het tv-meubel eenvoudig schoon met een schone, lichtvochtige doek. Vermijd schurende middelen om het oppervlak te beschermen.
Montage & levering
Dit item wordt geleverd als 2 pakketten en is gemakkelijk te monteren aan de hand van de bijgeleverde montagehandleiding. Plaats viltglijders onder de poten om eventuele beschadiging aan de vloer te voorkomen.
Veiligheid & gebruik
Kasten die niet zijn verankerd aan de muur, kunnen kantelen. Dit meubel is voorzien van een muurbevestigingsset waarmee de kast aan de muur moet worden bevestigd. Voorkom ongelukken: monteer het meubel direct na montage aan de muur.
| Artikelnummer | 377594-BR |
|---|---|
| EAN | 8714713254194 |
| Serie | Gunnar |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal laden | 0 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Deur systeem | Klapdeur |
| FSC | Ja |
| Grepen | Ja |
| Land van herkomst | Nederland |
| Incl/excl laden | Nee |
| Inclusief planken | Ja |
| Kabeldoorvoerpunt | Ja |
| Kastsysteem | Dichte kast |
| Kleur | Bordeaux |
| Kleur onderstel | Zwart |
| Maximaal draaggewicht | 10 kg |
| Montage vereist | Ja |
| Ophangsysteem aanwezig | Ja |
| Planken in hoogte verstelbaar | Nee |
| Softclose | Ja |
| Leveringsmethode | Expeditie standaard |
| Afmetingen | 56x200x44 cm |
|---|---|
| Hoogte | 56 cm |
| Breedte | 200 cm |
| Diepte | 44 cm |
| Gewicht | 29.7 kg |
| Volume | 0.0930 m3 |
| Poothoogte | 15 cm |
| Materiaal | Grenen |
|---|---|
| Materiaal frame | Grenenhout |
Kasten die niet zijn verankerd aan de muur, kunnen kantelen. Dit meubel is voorzien van een muurbevestigingsset waarmee de kast aan de muur moet worden bevestigd.
Voorkom ongelukken: monteer het meubel direct na montage aan de muur!
| Aantal | Productcode | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
P377594-BR 1#2
PAKKET 1#2 GUNNAR TV MEUBEL 200 CM GRENEN BORDEAUXROOD [fsc]
|
||||||||||||
| 1 |
P377594-BR 2#2
PAKKET 2#2 GUNNAR TV MEUBEL 200 CM GRENEN BORDEAUXROOD [fsc]
|
Gratis bezorging
Dit product wordt met één van onze geselecteerde verzendpartners thuisbezorgd.
- Na het plaatsen van je bestelling ontvang je een bevestigingsmail met de gewenste bezorgdatum.
- Bij een (langere) levertijd, word je per email op de hoogte van de geplande bezorging.
- Je ontvangt een track & trace link om je bestelling te volgen.
- De producten worden verpakt en ongemonteerd geleverd tot aan de eerste deur op de begane grond.
- Bij banken is het mogelijk om voor onze extra plaatsingsservice te kiezen. De bezorgers plaatsen de bank, monteren de bank en nemen het verpakkingsmateriaal weer mee retour. De extra service is mogelijk bij levering van maandag t/m vrijdag en kost €75,- extra. Let op: Deze service is niet beschikbaar voor klanten in België.
Retourservice
Ben je om welke reden dan ook niet tevreden met je aankoop, dan kun je jouw bestelling binnen 30 dagen gratis retourneren.
- Het product dient compleet, onbeschadigd, ongemonteerd in de originele verpakking te zitten.
- Retouren moeten aangemeld zijn via ons retourportaal.
- De terugbetaling zal plaatsvinden als de retourzending ontvangen, gecontroleerd en goedgekeurd is.