Liora tv meubel/dressoir hout hoogglans groen
Vóór 22.00 uur besteld, volgende werkdag in huis
Gratis retour binnen 30 dagen
2 jaar WOOOD garantie
Gratis bezorgd in Nederland
WOOOD Klantbeoordeling 8.3
Met het Liora tv-meubel/dressoir haal je een stijlvol en praktisch meubel in huis dat je woonkamer direct een upgrade geeft. De groene kleur met hoogglans afwerking zorgt voor een luxe uitstraling die opvalt zonder overheersend te zijn.
Kenmerken
• Luxe uitstraling: Een stijlvolle toevoeging aan jouw interieur
• MDF met hoogglans: Stevig materiaal met glanzende afwerking
• Royale opbergruimte: Ruimte genoeg voor al je spullen
Design & stijl
Met het Liora tv-meubel/ dressoir haal je een stijlvol meubel in huis dat meteen de aandacht trekt. De groene kleur zorgt voor een opvallende, sfeervolle look. Liora functioneert zowel als tv-meubel als dressoir en biedt naast plek voor je televisie ook volop opbergruimte voor al je accessoires. Het Liora tv-meubel/dressoir is een sfeervolle toevoeging voor jouw interieur.
Afmetingen
Met een hoogte van 75 cm, breedte van 160 cm en diepte van 45 cm biedt dit tv-meubel/dressoir voldoende ruimte voor een tv en je favoriete accessoires. Het meubel neemt niet te veel plaats in beslag, maar biedt wel genoeg opbergruimte. Daarnaast is het voorzien van een kabeldoorvoer, zodat je snoeren netjes uit het zicht blijven.
Materiaal
Het tv-meubel/dressoir is gemaakt van MDF en staat bekend om zijn sterke en stevige eigenschappen. MDF heeft een zeer glad oppervlakte. Het MDF uit onze collecties is altijd reeds behandeld met een sterke grondlaag en afgewerkt in een kleur. Het product is afkomstig van een FSC®-gecertificeerde leverancier.
Onderhoud
Het onderhoud van dit tv-meubel/dressoir is eenvoudig. Neem het oppervlak regelmatig af met een lichtvochtige doek om stof en vuil te verwijderen. Gebruik geen schurende middelen, want die kunnen de hoogglans afwerking beschadigen. Droog het meubel daarna direct af met een zachte, droge doek.
Montage & levering
Dit artikel wordt gemonteerd geleverd als 1 pakket, dus je kunt het meteen gebruiken. Plaats viltglijders onder de poten om beschadiging aan je vloer te voorkomen.
Veiligheid & gebruik
Kasten die niet zijn verankerd aan de muur, kunnen kantelen. Dit meubel is voorzien van een muurbevestigingsset waarmee de kast aan de muur moet worden bevestigd. Voorkom ongelukken: monteer het meubel direct na montage aan de muur!
| Artikelnummer | 377771-G |
|---|---|
| EAN | 8714713242993 |
| Serie | Collection |
| FSC | Ja |
| Grepen | Nee |
| Land van herkomst | China |
| Incl/excl laden | Nee |
| Inclusief planken | Ja |
| Kabeldoorvoerpunt | Ja |
| Kleur | Groen |
| Maximaal draaggewicht | 50 kg |
| Montage vereist | Nee |
| Ophangsysteem aanwezig | Ja |
| Planken in hoogte verstelbaar | Nee |
| Softclose | Ja |
| Leveringsmethode | Expeditie standaard |
| Afmetingen | 75x160x45 cm |
|---|---|
| Hoogte | 75 cm |
| Breedte | 160 cm |
| Diepte | 45 cm |
| Gewicht | 63 kg |
| Volume | 0.7670 m3 |
| Poothoogte | 15,5 cm |
| Materiaal | MDF |
|---|---|
| Materiaal frame | MDF |
Kasten die niet zijn verankerd aan de muur, kunnen kantelen. Dit meubel is voorzien van een muurbevestigingsset waarmee de kast aan de muur moet worden bevestigd.
Voorkom ongelukken: monteer het meubel direct na montage aan de muur!
| Aantal | Productcode | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
377771-G
LIORA TV MEUBEL/DRESSOIR HOUT HOOGGLANS GROEN [fsc]
|
Gratis bezorging
Dit product wordt met één van onze geselecteerde verzendpartners thuisbezorgd.
- Na het plaatsen van je bestelling ontvang je een bevestigingsmail met de gewenste bezorgdatum.
- Bij een (langere) levertijd, word je per email op de hoogte van de geplande bezorging.
- Je ontvangt een track & trace link om je bestelling te volgen.
- De producten worden verpakt en ongemonteerd geleverd tot aan de eerste deur op de begane grond.
- Bij banken is het mogelijk om voor onze extra plaatsingsservice te kiezen. De bezorgers plaatsen de bank, monteren de bank en nemen het verpakkingsmateriaal weer mee retour. De extra service is mogelijk bij levering van maandag t/m vrijdag en kost €75,- extra. Let op: Deze service is niet beschikbaar voor klanten in België.
Retourservice
Ben je om welke reden dan ook niet tevreden met je aankoop, dan kun je jouw bestelling binnen 30 dagen gratis retourneren.
- Het product dient compleet, onbeschadigd, ongemonteerd in de originele verpakking te zitten.
- Retouren moeten aangemeld zijn via ons retourportaal.
- De terugbetaling zal plaatsvinden als de retourzending ontvangen, gecontroleerd en goedgekeurd is.