Loma bijzettafel glas bruin
Leverbaar in 2-3 weken
Gratis retour binnen 30 dagen
2 jaar WOOOD garantie
Gratis bezorgd in Nederland
WOOOD Klantbeoordeling 8.3
De Loma bijzettafel is precies het detail dat een ruimte net even anders maakt. Met zijn glazen look en bruine kleur trekt hij meteen de aandacht en geeft hij jouw interieur iets bijzonders.
Kenmerken
- Stijlvol design: Een echte blikvanger in jouw interieur
- Gemaakt van luxe glas: Geeft de tafel een hoogwaardige uitstraling
- Bevat een bruine kleur: Voegt karakter toe aan elke ruimte
Design & stijl
De Loma bijzettafel is een item met een echte wow-factor. Loma is volledig vervaardigd van glas met een bruine kleuring dat de bijzettafel een luxe uitstraling geeft. Plaats de Loma naast de bank of salontafel en voeg een unieke touch toe aan de ruimte.
Afmetingen
Met een hoogte van 38 cm, een breedte van 40 cm en een diepte van 40 cm is deze bijzettafel compact genoeg om overal een plekje te vinden, zonder dat hij veel ruimte inneemt.
Materiaal
De Loma bijzettafel is gemaakt van glas, wat hem een hoogwaardige en verzorgde uitstraling geeft. Het glaswerk wordt hand-/mondgeblazen of machinaal gevormd. Deze ambacht zorgt ervoor dat elk item uniek is en er lichte oneffenheden in de collecties kunnen voorkomen. De bijzettafel dient uitsluitend gebruikt te worden als tafel en is niet geschikt om op te zitten en of staan.
Onderhoud
Glas is prettig in onderhoud. Veeg de tafel regelmatig af met een lichtvochtige doek.
Montage & levering
Dit artikel wordt gemonteerd geleverd als 1 pakket, zodat je hem direct kunt neerzetten op de plek die jij in gedachten hebt. Plaats viltglijders aan de onderzijde om eventuele krassen aan de ondergrond te voorkomen.
| Artikelnummer | 377870-B |
|---|---|
| EAN | 8714713248582 |
| Serie | Collection |
| FSC | Nee |
| Land van herkomst | India |
| Kleur | Bruin |
| Maximaal draaggewicht | 8 kg |
| Montage vereist | Nee |
| Leveringsmethode | Pakket post |
| Afmetingen | 38x40x40 cm |
|---|---|
| Hoogte | 38 cm |
| Breedte | 40 cm |
| Diepte | 40 cm |
| Gewicht | 4 kg |
| Volume | 0.1350 m3 |
| Diameter | 40 cm |
| Materiaal | Glas |
|---|---|
| Materiaal frame | Glas |
| Materiaal poten | Glas |
| Materiaal tafelblad | Glas |
| Aantal | Productcode | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
377870-B
LOMA BIJZETTAFEL GLAS BRUIN
|
Gratis bezorging
Dit product wordt met PostNL thuisbezorgd.
- Na je bestelling en gekozen leverdatum ontvang je per mail een bevestiging.
- Bij een (langere) levertijd, houden we je per email op de hoogte van de geplande bezorging.
- Je ontvangt per mail een Track & Trace code van PostNL.
- De producten worden verpakt en ongemonteerd geleverd tot aan de eerste deur op de begane grond.
Retourservice
Ben je om welke reden dan ook niet tevreden met je aankoop, dan kun je jouw bestelling binnen 30 dagen gratis retourneren.
- Het product dient compleet, onbeschadigd, ongemonteerd in de originele verpakking te zitten.
- Retouren moeten aangemeld zijn via ons retourportaal.
- De terugbetaling zal plaatsvinden als de retourzending ontvangen, gecontroleerd en goedgekeurd is.