Merel dressoir grenen bordeauxrood
Leverbaar in 14-15 weken
Gratis retour binnen 30 dagen
2 jaar WOOOD garantie
Gratis bezorgd in Nederland
WOOOD Klantbeoordeling 8.3
Het Merel dressoir is een meubel dat jouw woonkamer meteen een andere uitstraling geeft. Met zijn strakke lijnen en bordeauxrode kleur voegt dit dressoir een stijlvolle touch toe aan elke ruimte.
Kenmerken
- Strak en stijlvol design: Geeft de ruimte een verzorgde uitstraling
- Gemaakt van geschuurd grenenhout: Bevat zichtbare hout- en nerftekeningen
- Gemaakt in eigen fabriek: Gevestigd in Nederland
- Onderdeel van de Merel-serie: Stel jouw ideale kastenwand samen
Design & stijl
Strak, krachtig en stijlvol, dat is het Merel dressoir. Merel trekt direct de aandacht met haar diepe bordeauxrode kleur en minimalistische design. Het meubel combineert een moderne look met een warme uitstraling. Dankzij het luxe push-to-open systeem oogt het geheel rustig en greeploos, terwijl je geniet van optimaal gebruiksgemak. Extra leuk: De kasten zijn stapelbaar! Zo ontstaat er in een handomdraai extra opbergruimte.
Afmetingen
Het dressoir heeft een breedte van 198 cm, een hoogte van 85 cm en een diepte van 39 cm. Zo past de Merel in ieder interieur maar biedt zeker voldoende opbergruimte.
Materiaal
Dit dressoir is gemaakt van grenenhout. Grenenhout staat bekend om zijn lichte gewicht en natuurlijke uitstraling. Door het schuren voelt het hout prettig aan en komen de nerftekeningen goed naar voren. Let op: het grenenhout bevat natuurlijke houteigenschappen; dit houdt in dat hout- en nerftekeningen en structuurvariaties zichtbaar zijn. Deze kenmerken bepalen het karakter van echt grenenhout en zijn nooit exact hetzelfde. Het grenenhout is afkomstig van een FSC®-gecertificeerde leverancier.
Onderhoud
Maak het dressoir eenvoudig schoon met een schone, lichtvochtige doek. Vermijd schurende middelen om het oppervlak te beschermen.
Montage & levering
Dit dressoir wordt geleverd als 3 pakketten en is gemakkelijk te monteren aan de hand van de bijgeleverde montagehandleiding. Bij het stapelen van de kast is het belangrijk de meegeleverde metalen koppelstukken correct te bevestigen. Plaats viltglijders aan de onderzijde om eventuele beschadiging aan de vloer te voorkomen.
Veiligheid & gebruik
Kasten die niet zijn verankerd aan de muur, kunnen kantelen. Dit meubel is voorzien van een muurbevestigingsset waarmee de kast aan de muur moet worden bevestigd. Voorkom ongelukken: monteer het meubel direct na montage aan de muur!
| Artikelnummer | 375170-BR |
|---|---|
| EAN | 8714713256501 |
| Serie | Merel |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal laden | 0 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Deur systeem | Klapdeur |
| FSC | Ja |
| Grepen | Nee |
| Land van herkomst | Nederland |
| Incl/excl laden | Nee |
| Inclusief planken | Ja |
| Kabeldoorvoerpunt | Nee |
| Kastsysteem | Dichte kast |
| Kleur | Bordeaux |
| Maximaal draaggewicht | 15 kg |
| Montage vereist | Ja |
| Ophangsysteem aanwezig | Nee |
| Planken in hoogte verstelbaar | Nee |
| Roede | Nee |
| Softclose | Nee |
| Leveringsmethode | Expeditie standaard |
| Afmetingen | 85x198x39,5 cm |
|---|---|
| Hoogte | 85 cm |
| Breedte | 198 cm |
| Diepte | 39 cm |
| Gewicht | 65 kg |
| Volume | 0.1520 m3 |
| Materiaal | Grenen |
|---|---|
| Materiaal frame | Grenenhout |
Kasten die niet zijn verankerd aan de muur, kunnen kantelen. Dit meubel is voorzien van een muurbevestigingsset waarmee de kast aan de muur moet worden bevestigd.
Voorkom ongelukken: monteer het meubel direct na montage aan de muur!
| Aantal | Productcode | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
P375170-BR 1#3
PAKKET 1#3 MEREL DRESSOIR GRENEN BORDEAUXROOD [fsc]
|
||||||||||||
| 1 |
P375170-BR 2#3
PAKKET 2#3 MEREL DRESSOIR GRENEN BORDEAUXROOD [fsc]
|
||||||||||||
| 1 |
P375170-BR 3#3
PAKKET 3#3 MEREL DRESSOIR GRENEN BORDEAUXROOD [fsc]
|
Gratis bezorging
Dit product wordt met één van onze geselecteerde verzendpartners thuisbezorgd.
- Na het plaatsen van je bestelling ontvang je een bevestigingsmail met de gewenste bezorgdatum.
- Bij een (langere) levertijd, word je per email op de hoogte van de geplande bezorging.
- Je ontvangt een track & trace link om je bestelling te volgen.
- De producten worden verpakt en ongemonteerd geleverd tot aan de eerste deur op de begane grond.
- Bij banken is het mogelijk om voor onze extra plaatsingsservice te kiezen. De bezorgers plaatsen de bank, monteren de bank en nemen het verpakkingsmateriaal weer mee retour. De extra service is mogelijk bij levering van maandag t/m vrijdag en kost €75,- extra. Let op: Deze service is niet beschikbaar voor klanten in België.
Retourservice
Ben je om welke reden dan ook niet tevreden met je aankoop, dan kun je jouw bestelling binnen 30 dagen gratis retourneren.
- Het product dient compleet, onbeschadigd, ongemonteerd in de originele verpakking te zitten.
- Retouren moeten aangemeld zijn via ons retourportaal.
- De terugbetaling zal plaatsvinden als de retourzending ontvangen, gecontroleerd en goedgekeurd is.