Merel tv meubel grenen bordeauxrood
Leverbaar in 14-15 weken
Gratis retour binnen 30 dagen
2 jaar WOOOD garantie
Gratis bezorgd in Nederland
WOOOD Klantbeoordeling 8.3
Het Merel tv-meubel is een echte blikvanger in je woonkamer. Het strakke design en de bordeauxrode kleur geven je woonkamer direct een warme uitstraling. Een meubel dat niet alleen praktisch is, maar ook stijlvol staat.
Kenmerken
-
Strak, stijlvol design: Luxe uitstraling in je interieur
- Gemaakt van geschuurd grenenhout: Bevat zichtbare hout- en nerftekeningen
- Gemaakt in onze eigen fabriek: Gevestigd in Nederland
- Onderdeel van de Merel-serie: Stel jouw ideale kastenwand samen
Design & stijl
Het Merel tv-meubel trekt direct de aandacht met haar diepe bordeauxrode kleur en minimalistische design. Het meubel combineert een moderne look met een warme uitstraling, waardoor het perfect past in uiteenlopende woonstijlen. Dankzij het push-to-open systeem oogt het geheel rustig en greeploos, terwijl je geniet van optimaal gebruiksgemak. Strak, krachtig en stijlvol, dat is onze Merel-serie. Extra leuk: De kasten zijn stapelbaar! Zo ontstaat er in een handomdraai extra opbergruimte.
Afmetingen
Dit tv-meubel heeft een breedte van 198 cm, een hoogte van 49,5 cm en een diepte van 39 cm. Achter de 4 deuren vind je 2 legplanken voor extra opbergruimte. Het meubel is voorzien van een kabeldoorvoer, zodat de kabels netjes weggewerkt blijven.
Materiaal
Het frame is gemaakt van grenenhout. Grenenhout staat bekend om zijn lichte gewicht en natuurlijke uitstraling. Door het schuren voelt het hout prettig aan en komen de nerftekeningen goed naar voren. Let op: het grenenhout bevat natuurlijke houteigenschappen; dit houdt in dat hout- en nerftekeningen en structuurvariaties zichtbaar zijn. Deze kenmerken bepalen het karakter van echt grenenhout en zijn nooit exact hetzelfde. Het grenenhout is afkomstig van een FSC®-gecertificeerde leverancier.
Onderhoud
Maak het tv-meubel eenvoudig schoon met een schone, lichtvochtige doek. Vermijd schurende middelen om het oppervlak te beschermen.
Montage & levering
Dit meubel wordt geleverd als 2 pakketten en is gemakkelijk te monteren aan de hand van de bijgeleverde montagehandleiding. Bij het stapelen van de kast is het belangrijk de meegeleverde metalen koppelstukken correct te bevestigen. Plaats viltglijders aan de onderzijde om eventuele beschadiging aan de vloer te voorkomen.
Veiligheid & gebruik
Kasten die niet zijn verankerd aan de muur, kunnen kantelen. Dit meubel is voorzien van een muurbevestigingsset waarmee de kast aan de muur moet worden bevestigd. Voorkom ongelukken: monteer het meubel direct na montage aan de muur.
| Artikelnummer | 375171-BR |
|---|---|
| EAN | 8714713256587 |
| Serie | Merel |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal laden | 0 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Deur systeem | Klapdeur |
| FSC | Ja |
| Grepen | Nee |
| Land van herkomst | Nederland |
| Incl/excl laden | Nee |
| Inclusief planken | Ja |
| Kabeldoorvoerpunt | Ja |
| Kastsysteem | Dichte kast |
| Kleur | Bordeaux |
| Maximaal draaggewicht | 15 kg |
| Montage vereist | Ja |
| Planken in hoogte verstelbaar | Ja |
| Softclose | Ja |
| Leveringsmethode | Expeditie standaard |
| Afmetingen | 50x198x39,5 cm |
|---|---|
| Hoogte | 50 cm |
| Breedte | 198 cm |
| Diepte | 39 cm |
| Gewicht | 40 kg |
| Volume | 0.1260 m3 |
| Materiaal | Grenen |
|---|---|
| Materiaal frame | Grenenhout |
Kasten die niet zijn verankerd aan de muur, kunnen kantelen. Dit meubel is voorzien van een muurbevestigingsset waarmee de kast aan de muur moet worden bevestigd.
Voorkom ongelukken: monteer het meubel direct na montage aan de muur!
| Aantal | Productcode | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
P375171-BR 1#2
PAKKET 1#2 MEREL TV MEUBEL GRENEN BORDEAUXROOD [fsc]
|
||||||||||||
| 1 |
P375171-BR 2#2
PAKKET 2#2 MEREL TV MEUBEL GRENEN BORDEAUXROOD [fsc]
|
Gratis bezorging
Dit product wordt met één van onze geselecteerde verzendpartners thuisbezorgd.
- Na het plaatsen van je bestelling ontvang je een bevestigingsmail met de gewenste bezorgdatum.
- Bij een (langere) levertijd, word je per email op de hoogte van de geplande bezorging.
- Je ontvangt een track & trace link om je bestelling te volgen.
- De producten worden verpakt en ongemonteerd geleverd tot aan de eerste deur op de begane grond.
- Bij banken is het mogelijk om voor onze extra plaatsingsservice te kiezen. De bezorgers plaatsen de bank, monteren de bank en nemen het verpakkingsmateriaal weer mee retour. De extra service is mogelijk bij levering van maandag t/m vrijdag en kost €75,- extra. Let op: Deze service is niet beschikbaar voor klanten in België.
Retourservice
Ben je om welke reden dan ook niet tevreden met je aankoop, dan kun je jouw bestelling binnen 30 dagen gratis retourneren.
- Het product dient compleet, onbeschadigd, ongemonteerd in de originele verpakking te zitten.
- Retouren moeten aangemeld zijn via ons retourportaal.
- De terugbetaling zal plaatsvinden als de retourzending ontvangen, gecontroleerd en goedgekeurd is.