Nami wanddeco set metaal nikkel
Leverbaar in 9-10 weken
Gratis retour binnen 30 dagen
2 jaar WOOOD garantie
Gratis bezorgd in Nederland
WOOOD Klantbeoordeling 8.3
De Nami wanddecoratie set geeft je muur direct een sfeervolle uitstraling. Met dit unieke product voeg je iets bijzonders toe aan je interieur, zonder dat je er veel voor hoeft te doen.
Kenmerken
- Unieke wanddecoratie: Geeft je muur een stijlvolle look
- Metaal met nikkel afwerking: Verzorgde, luxe uitstraling
- Een echte blikvanger: Trekt direct de aandacht
Design & stijl
Geef je muur karakter met de Nami wanddecoratie. De luxe nikkelafwerking zorgt voor een verfijnde uitstraling, terwijl de 9 losse elementen samen een speels en creatief geheel vormen. Hang ze samen of apart en creëer jouw eigen unieke compositie.
Afmetingen
De elementen hebben een hoogte, breedte en diepte van elk 25 cm. Daardoor is het flexibel op te hangen, zonder dat het veel ruimte vraagt aan de muur.
Materiaal
De Nami is gemaakt van metaal met een nikkel afwerking. Metaal staat bekend om zijn stevigheid en zijn strakke, verzorgde uitstraling. Nikkel is een slijtvast metaal met een gladde, licht glanzende afwerking. Het beschermt het oppervlak en geeft een strak, verzorgd uiterlijk.
Onderhoud
Neem het metaal regelmatig af met een lichtvochtige doek om stof en vuil te verwijderen.
Montage & levering
Dit artikel wordt gemonteerd geleverd als 1 pakket.
| Artikelnummer | 377945-N |
|---|---|
| EAN | 8714713253326 |
| Serie | Collection |
| FSC | Nee |
| Land van herkomst | India |
| Kleur | nikkel |
| Montage vereist | Nee |
| Leveringsmethode | Pakket post |
| Afmetingen | 25x25x25 cm |
|---|---|
| Hoogte | 25 cm |
| Breedte | 25 cm |
| Diepte | 25 cm |
| Gewicht | 11 kg |
| Volume | 0.0400 m3 |
| Materiaal | Metaal |
|---|
| Aantal | Productcode | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
377945-N
NAMI WANDDECO SET METAAL NIKKEL
|
Gratis bezorging
Dit product wordt met PostNL thuisbezorgd.
- Na je bestelling en gekozen leverdatum ontvang je per mail een bevestiging.
- Bij een (langere) levertijd, houden we je per email op de hoogte van de geplande bezorging.
- Je ontvangt per mail een Track & Trace code van PostNL.
- De producten worden verpakt en ongemonteerd geleverd tot aan de eerste deur op de begane grond.
Retourservice
Ben je om welke reden dan ook niet tevreden met je aankoop, dan kun je jouw bestelling binnen 30 dagen gratis retourneren.
- Het product dient compleet, onbeschadigd, ongemonteerd in de originele verpakking te zitten.
- Retouren moeten aangemeld zijn via ons retourportaal.
- De terugbetaling zal plaatsvinden als de retourzending ontvangen, gecontroleerd en goedgekeurd is.