New Gravure tv meubel 100 cm grenen bordeauxrood
Leverbaar in 2-3 weken
Gratis retour binnen 30 dagen
2 jaar WOOOD garantie
Gratis bezorgd in Nederland
WOOOD Klantbeoordeling 8.3
Het New Gravure tv-meubel in bordeauxrood is een ware aanwinst voor jouw interieur. De warme kleur in combinatie met het grafische reliëfpatroon op de deuren maakt dit tv-meubel tot een echte blikvanger.
Kenmerken
- Unieke reliëf deuren: Bevat een grafisch patroon
- Grenenhout met bordeauxrode lak: Stoer en stijlvol
- Royale opbergruimte: Alles netjes uit het zicht
- Hoge kwaliteit: Gemaakt in onze eigen fabriek in Nederland
- Onderdeel van de New Gravure serie: Stel jouw ideale kastenwand samen
Design & stijl
De deuren met grafisch reliëfpatroon geven dit tv-meubel een opvallend en stoer uiterlijk. De zwarte metalen poten zorgen voor een lichte, open uitstraling aan de onderkant. Het tv-meubel beschikt over twee deuren met een modern push-to-open systeem. Met deze New Gravure til je jouw interieur naar een hoger niveau.
Afmetingen
Met een hoogte van 56 cm, een breedte van 100 cm en een diepte van 44 cm past dit tv-meubel comfortabel in de meeste interieurs. De poten hebben een hoogte van 15 cm, wat zorgt voor een lichte en open uitstraling.
Materiaal
Het tv-meubel is gemaakt van grenenhout met bordeauxrode lak. Geschuurd grenenhout wordt zorgvuldig afgewerkt voor een verfijnd oppervlak met behoud van een lichte, natuurlijke textuur. Door het schuren voelt het hout prettig aan en komen de natuurlijke nerftekeningen mooi naar voren. Let op: het grenenhout bevat natuurlijke houteigenschappen; dit houdt in dat hout- en nerftekeningen, noesten en structuurvariaties zichtbaar zijn. Deze kenmerken bepalen het karakter van echt grenenhout en zijn nooit exact hetzelfde. Hierdoor is ieder item uniek. Het product is afkomstig van een FSC®-gecertificeerde leverancier.
Onderhoud
Maak het tv-meubel regelmatig schoon met een droge of lichtvochtige doek. Vermijd agressieve schoonmaakmiddelen om beschadiging aan de lak te voorkomen.
Montage & levering
Dit item wordt geleverd als 1 pakket en is gemakkelijk te monteren aan de hand van de bijgeleverde montagehandleiding. Plaats viltglijders onder de poten om eventuele beschadiging aan de vloer te voorkomen.
Veiligheid & gebruik
Kasten die niet zijn verankerd aan de muur, kunnen kantelen. Dit meubel is voorzien van een muurbevestigingsset waarmee de kast aan de muur moet worden bevestigd. Voorkom ongelukken: monteer het meubel direct na montage aan de muur.
| Artikelnummer | 373472-BR |
|---|---|
| EAN | 8714713254248 |
| Serie | Gravure |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal laden | 0 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Deur systeem | Klapdeur |
| FSC | Ja |
| Grepen | Nee |
| Land van herkomst | Nederland |
| Incl/excl laden | Nee |
| Inclusief planken | Ja |
| Kabeldoorvoerpunt | Ja |
| Kastsysteem | Dichte kast |
| Kleur | Bordeaux |
| Maximaal draaggewicht | 15 kg |
| Montage vereist | Ja |
| Ophangsysteem aanwezig | Ja |
| Planken in hoogte verstelbaar | Nee |
| Softclose | Nee |
| Leveringsmethode | Pakket post |
| Afmetingen | 56x100x44 cm |
|---|---|
| Hoogte | 56 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Diepte | 44 cm |
| Gewicht | 23 kg |
| Volume | 0.0700 m3 |
| Dikte poten | 2 cm |
| Poothoogte | 15 cm |
| Materiaal | Grenen |
|---|---|
| Materiaal frame | Grenenhout |
| Materiaal poten | Metal |
Kasten die niet zijn verankerd aan de muur, kunnen kantelen. Dit meubel is voorzien van een muurbevestigingsset waarmee de kast aan de muur moet worden bevestigd.
Voorkom ongelukken: monteer het meubel direct na montage aan de muur!
| Aantal | Productcode | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
373472-BR
NEW GRAVURE TV MEUBEL 100 CM GRENEN BORDEAUXROOD [fsc]
|
Gratis bezorging
Dit product wordt met PostNL thuisbezorgd.
- Na je bestelling en gekozen leverdatum ontvang je per mail een bevestiging.
- Bij een (langere) levertijd, houden we je per email op de hoogte van de geplande bezorging.
- Je ontvangt per mail een Track & Trace code van PostNL.
- De producten worden verpakt en ongemonteerd geleverd tot aan de eerste deur op de begane grond.
Retourservice
Ben je om welke reden dan ook niet tevreden met je aankoop, dan kun je jouw bestelling binnen 30 dagen gratis retourneren.
- Het product dient compleet, onbeschadigd, ongemonteerd in de originele verpakking te zitten.
- Retouren moeten aangemeld zijn via ons retourportaal.
- De terugbetaling zal plaatsvinden als de retourzending ontvangen, gecontroleerd en goedgekeurd is.