Numa wanddeco betonlook grijs
Leverbaar in 9-10 weken
Gratis retour binnen 30 dagen
2 jaar WOOOD garantie
Gratis bezorgd in Nederland
WOOOD Klantbeoordeling 8.3
Met zijn strakke lijnen en grijze betonlook trekt de Numa wanddecoratie de aandacht in elke ruimte. Waar hang jij de Numa op?
Kenmerken
- Strak design: Rustige, minimalistische uitstraling
- Stoere betonlook: Metaal met een grijze afwerking
- Een ware blikvanger: Sfeervolle toevoeging aan de muur
Design & stijl
Met onze Numa wanddecoratie laat je de kracht van eenvoud zien. Het minimalistische ontwerp en de grijze kleur maken het makkelijk te combineren met andere kleuren en materialen in je interieur. Hang het in de woonkamer, slaapkamer of gang voor een rustig maar stijlvol accent aan de muur.
Afmetingen
Met een hoogte van 104 cm en een breedte van 84 cm is dit een opvallend groot wandstuk dat goed tot zijn recht komt op een ruime muur.
Materiaal
De Numa wanddeco is gemaakt van metaal met een grijze betonlook. Het metaal met poedercoating zorgt voor een luxueuze uitstraling. Een poedercoating is een lak welke met behulp van hoge temperaturen aan het metaal gehecht wordt.
Onderhoud
Maak de Numa schoon met een droge of lichtvochtige doek. Vermijd schurende middelen om eventuele beschadiging aan het oppervlak te voorkomen.
Montage & levering
Het item wordt geleverd als 1 pakket.
| Artikelnummer | 377944-G |
|---|---|
| EAN | 8714713253319 |
| Serie | Collection |
| FSC | Nee |
| Land van herkomst | India |
| Kleur | Grijs |
| Montage vereist | Nee |
| Leveringsmethode | Pakket post groot |
| Afmetingen | 104x84x13 cm |
|---|---|
| Hoogte | 104 cm |
| Breedte | 84 cm |
| Diepte | 13 cm |
| Gewicht | 19 kg |
| Volume | 0.2080 m3 |
| Materiaal | Metaal |
|---|
| Aantal | Productcode | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
377944-G
NUMA WANDDECO BETONLOOK GRIJS
|
Gratis bezorging
Dit product wordt met PostNL thuisbezorgd.
- Na je bestelling en gekozen leverdatum ontvang je per mail een bevestiging.
- Bij een (langere) levertijd, houden we je per email op de hoogte van de geplande bezorging.
- Je ontvangt per mail een Track & Trace code van PostNL.
- De producten worden verpakt en ongemonteerd geleverd tot aan de eerste deur op de begane grond.
Retourservice
Ben je om welke reden dan ook niet tevreden met je aankoop, dan kun je jouw bestelling binnen 30 dagen gratis retourneren.
- Het product dient compleet, onbeschadigd, ongemonteerd in de originele verpakking te zitten.
- Retouren moeten aangemeld zijn via ons retourportaal.
- De terugbetaling zal plaatsvinden als de retourzending ontvangen, gecontroleerd en goedgekeurd is.