Tide wanddeco betonlook zand
Leverbaar in 9-10 weken
Gratis retour binnen 30 dagen
2 jaar WOOOD garantie
Gratis bezorgd in Nederland
WOOOD Klantbeoordeling 8.3
De Tide wanddecoratie is een sfeervolle toevoeging voor jouw interieur. Met zijn aardse kleur en stoere uitstraling geeft dit item elk interieur karakter.
Kenmerken
- Unieke wanddecoratie: Geeft jouw muur direct een stijlvolle look
- Gepoedercoat metaal: Stevige afwerking met een betonlook
- Een echte blikvanger: Trekt de aandacht in elke ruimte
Design & stijl
Tide heeft een opvallend vierkant ontwerp met een betonlook die veel diepte geeft. De zandkleur past goed bij veel interieurstijlen, van modern tot landelijk. Hang hem in de hal, woonkamer of slaapkamer en geef je interieur in één keer een stijlvolle upgrade.
Afmetingen
Met een hoogte en breedte van 86 cm is dit een flink stuk wanddecoratie dat goed opvalt. De diepte van 11 cm zorgt voor een mooi driedimensionaal effect aan de muur, zonder dat het te ver uitsteekt.
Materiaal
De wanddeco is gemaakt van gepoedercoat metaal met een betonlook. Het metaal met poedercoating zorgt voor een luxueuze uitstraling. Een poedercoating is een lak welke met behulp van hoge temperaturen aan het metaal gehecht wordt.
Onderhoud
Maak de Tide schoon met een droge of lichtvochtige doek. Vermijd schurende middelen om eventuele beschadiging aan het oppervlak te voorkomen.
Montage & levering
Het item wordt geleverd als 1 pakket.
| Artikelnummer | 377939-Z |
|---|---|
| EAN | 8714713253265 |
| Serie | Collection |
| FSC | Nee |
| Land van herkomst | India |
| Kleur | Zand |
| Montage vereist | Nee |
| Leveringsmethode | Expeditie standaard |
| Afmetingen | 86x86x11 cm |
|---|---|
| Hoogte | 86 cm |
| Breedte | 86 cm |
| Diepte | 11 cm |
| Gewicht | 12 kg |
| Volume | 0.1700 m3 |
| Materiaal | Metaal |
|---|
| Aantal | Productcode | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
377939-Z
TIDE WANDDECO BETONLOOK ZAND
|
Gratis bezorging
Dit product wordt met één van onze geselecteerde verzendpartners thuisbezorgd.
- Na het plaatsen van je bestelling ontvang je een bevestigingsmail met de gewenste bezorgdatum.
- Bij een (langere) levertijd, word je per email op de hoogte van de geplande bezorging.
- Je ontvangt een track & trace link om je bestelling te volgen.
- De producten worden verpakt en ongemonteerd geleverd tot aan de eerste deur op de begane grond.
- Bij banken is het mogelijk om voor onze extra plaatsingsservice te kiezen. De bezorgers plaatsen de bank, monteren de bank en nemen het verpakkingsmateriaal weer mee retour. De extra service is mogelijk bij levering van maandag t/m vrijdag en kost €75,- extra. Let op: Deze service is niet beschikbaar voor klanten in België.
Retourservice
Ben je om welke reden dan ook niet tevreden met je aankoop, dan kun je jouw bestelling binnen 30 dagen gratis retourneren.
- Het product dient compleet, onbeschadigd, ongemonteerd in de originele verpakking te zitten.
- Retouren moeten aangemeld zijn via ons retourportaal.
- De terugbetaling zal plaatsvinden als de retourzending ontvangen, gecontroleerd en goedgekeurd is.