Kam eetkamerstoel met armleuning off white
Normale prijs
€179,00
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€179,00
Belasting inbegrepen.
Vóór 22.00 uur besteld, volgende werkdag in huis
Nog maar weinig stuks op voorraad
Gratis retour binnen 30 dagen
2 jaar WOOOD garantie
Gratis bezorgd in Nederland
WOOOD Klantbeoordeling 8.3
Beschrijving
Houd je van lange, gezellige avonden aan de eettafel te zitten? Dan is deze Kam eetkamerstoel perfect geschikt voor jou! De armleuningen en de licht hellende rugleuning brengen een comfortabele en relaxte zit. Dankzij de zachte polyster stof heeft de stof een luxe uitstraling en voelt zacht aan.
Kam heeft een hoogte van 78 cm, breedte van 56 cm en diepte van 52 cm. De zithoogte is 49 cm, de zitbreedte 43 cm. De hoogte van de armleuningen vanaf de zitting is 18cm en vanaf de grond 65 cm. De dikte van de armleuningen is 5 cm, de dikte van de rugleuning is 7 cm. De rughoogte is 34 cm en de rugbreedte is 51 cm. De eetkamerstoel heeft een draagkracht van maximaal 90 kg.
Let op! De genoemde prijs is per stuk, dit artikel is bestelbaar per 2 stuks. De eetkamerstoel Kam wordt in één pakket geleverd. De poten zijn eenvoudig te monteren aan de hand van de bijgeleverde montagehandleiding. Plaats voor het beschermen van harde vloeren viltglijders aan de onderzijde. Dit voorkomt beschadigingen.
Kam heeft een hoogte van 78 cm, breedte van 56 cm en diepte van 52 cm. De zithoogte is 49 cm, de zitbreedte 43 cm. De hoogte van de armleuningen vanaf de zitting is 18cm en vanaf de grond 65 cm. De dikte van de armleuningen is 5 cm, de dikte van de rugleuning is 7 cm. De rughoogte is 34 cm en de rugbreedte is 51 cm. De eetkamerstoel heeft een draagkracht van maximaal 90 kg.
Let op! De genoemde prijs is per stuk, dit artikel is bestelbaar per 2 stuks. De eetkamerstoel Kam wordt in één pakket geleverd. De poten zijn eenvoudig te monteren aan de hand van de bijgeleverde montagehandleiding. Plaats voor het beschermen van harde vloeren viltglijders aan de onderzijde. Dit voorkomt beschadigingen.
Specificaties
| Artikelnummer | 200360-W |
|---|---|
| EAN | 8714713169115 |
| Serie | Collection |
| Aantal personen | 1 |
| FSC | Nee |
| Land van herkomst | China |
| Kleur | off white |
| Martindale stof | 40000 |
| Maximaal draaggewicht | 150 kg |
| Montage vereist | Ja |
| Patroon | Effen |
| Roteerbaar | Nee |
| Leveringsmethode | Pakket post |
| Zitcomfort | normaal |
Afmetingen
| Afmetingen | 78x59x56 cm |
|---|---|
| Hoogte | 78 cm |
| Breedte | 59 cm |
| Diepte | 56 cm |
| Gewicht | 10 kg |
| Volume | 0.2790 m3 |
| Hoogte armleuning vanaf grond | 18 cm |
| Breedte armleuning | 5 cm |
| Hoogte tot onderkant tafel | 18 cm |
| Poothoogte | 38 cm |
| Zitbreedte | 43 cm |
| Zitdiepte | 43 cm |
| Zithoogte | 49 cm |
Materialen
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| Materiaal poten | staal |
| Materiaal rugleuning | velvet |
| Materiaal zitgedeelte | velvet |
Pakketinformatie
| Aantal | Productcode | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
200360-W
KAM EETKAMERSTOEL MET ARMLEUNING OFF WHITE
|
Bezorgen en retourneren
Gratis bezorging
Dit product wordt met PostNL thuisbezorgd.
- Na je bestelling en gekozen leverdatum ontvang je per mail een bevestiging.
- Bij een (langere) levertijd, houden we je per email op de hoogte van de geplande bezorging.
- Je ontvangt per mail een Track & Trace code van PostNL.
- De producten worden verpakt en ongemonteerd geleverd tot aan de eerste deur op de begane grond.
Retourservice
Ben je om welke reden dan ook niet tevreden met je aankoop, dan kun je jouw bestelling binnen 30 dagen gratis retourneren.
- Het product dient compleet, onbeschadigd, ongemonteerd in de originele verpakking te zitten.
- Retouren moeten aangemeld zijn via ons retourportaal.
- De terugbetaling zal plaatsvinden als de retourzending ontvangen, gecontroleerd en goedgekeurd is.