Staes tv meubel 3 lades mango hout walnoot
Normale prijs
€649,00
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€649,00
Belasting inbegrepen.
Leverbaar in 2-3 weken
Bekijk het showmodel in het Experience Center
Gratis retour binnen 30 dagen
2 jaar WOOOD garantie
Gratis bezorgd in Nederland
WOOOD Klantbeoordeling 8.3
Beschrijving
Ga je voor een klassieke, authentieke vibe? Dan is het Staes tv meubel een meubel dat deze sfeer gemakkelijk neerzet in je interieur. Het tv-meubel behoort tot de Exclusive collectie van het Nederlandse interieurmerk WOOOD en beschikt over drie lades voor het opbergen van spullen. De nerven en knoesten in het mangohout maken dat het Staes tv-meubel een authentiek item is in jouw interieur.
Staes heeft een hoogte van 37cm, een breedte van 180 cm en een diepte van 45cm. Draaggewicht van de bovenzijde is 50 kg en het draaggewicht van de lades is 15 kg.
Onderhoud
Mangohouten meubelen zijn gemakkelijk in onderhoud. Je houdt ze eenvoudig stof- en vlekvrij met een lichtvochtige, schone doek. Mangohouten items zijn enkel bestemd voor indoor gebruik. Een extra behandeling of bescherming is mogelijk met een transparante coating, maar wordt de eerste jaren niet nodig geacht. Raadpleeg altijd een verfspeciaalzaak voor advies en informatie betreft het behandelen van het mangohouten item.
Levering
Het artikel wordt in één pakket, volledig gemonteerd, geleverd. Plaats voor het beschermen van harde vloeren viltglijders onder de poten.
Staes heeft een hoogte van 37cm, een breedte van 180 cm en een diepte van 45cm. Draaggewicht van de bovenzijde is 50 kg en het draaggewicht van de lades is 15 kg.
Onderhoud
Mangohouten meubelen zijn gemakkelijk in onderhoud. Je houdt ze eenvoudig stof- en vlekvrij met een lichtvochtige, schone doek. Mangohouten items zijn enkel bestemd voor indoor gebruik. Een extra behandeling of bescherming is mogelijk met een transparante coating, maar wordt de eerste jaren niet nodig geacht. Raadpleeg altijd een verfspeciaalzaak voor advies en informatie betreft het behandelen van het mangohouten item.
Levering
Het artikel wordt in één pakket, volledig gemonteerd, geleverd. Plaats voor het beschermen van harde vloeren viltglijders onder de poten.
Specificaties
| Artikelnummer | 377360-W |
|---|---|
| EAN | 8714713198344 |
| Serie | Staes |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal laden | 3 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Deur systeem | Schuifdeur |
| FSC | Nee |
| Grepen | Ja |
| Land van herkomst | India |
| Inclusief achterwand | Ja |
| Inclusief planken | Nee |
| Kabeldoorvoerpunt | Nee |
| Kastsysteem | Dichte kast |
| Kleur | Walnoot |
| Maximaal draaggewicht | 50 kg |
| Montage vereist | Nee |
| Planken in hoogte verstelbaar | Nee |
| Roede | Nee |
| Softclose | Nee |
| Leveringsmethode | Expeditie standaard |
Afmetingen
| Afmetingen | 37x180x45 cm |
|---|---|
| Hoogte | 37 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Diepte | 45 cm |
| Gewicht | 38 kg |
| Volume | 0.4300 m3 |
Materialen
| Materiaal | Mangohout |
|---|---|
| Materiaal frame | Mangohout |
| Materiaal poten | Mangohout |
Pakketinformatie
| Aantal | Productcode | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
377360-W
STAES TV MEUBEL 3 LADES MANGOHOUT WALNOOT
|
Bezorgen en retourneren
Gratis bezorging
Dit product wordt met één van onze geselecteerde verzendpartners thuisbezorgd.
- Na het plaatsen van je bestelling ontvang je een bevestigingsmail met de gewenste bezorgdatum.
- Bij een (langere) levertijd, word je per email op de hoogte van de geplande bezorging.
- Je ontvangt een track & trace link om je bestelling te volgen.
- De producten worden verpakt en ongemonteerd geleverd tot aan de eerste deur op de begane grond.
- Bij banken is het mogelijk om voor onze extra plaatsingsservice te kiezen. De bezorgers plaatsen de bank, monteren de bank en nemen het verpakkingsmateriaal weer mee retour. De extra service is mogelijk bij levering van maandag t/m vrijdag en kost €75,- extra. Let op: Deze service is niet beschikbaar voor klanten in België.
Retourservice
Ben je om welke reden dan ook niet tevreden met je aankoop, dan kun je jouw bestelling binnen 30 dagen gratis retourneren.
- Het product dient compleet, onbeschadigd, ongemonteerd in de originele verpakking te zitten.
- Retouren moeten aangemeld zijn via ons retourportaal.
- De terugbetaling zal plaatsvinden als de retourzending ontvangen, gecontroleerd en goedgekeurd is.