Sara pouf crème
Prix habituel
€89,95
Prix habituel
Prix en solde
€89,95
Taxes incluses.
Commandé avant 22h00, livré le jour ouvrable suivant
Retours gratuits sous 30 jours
Garantie WOOOD de 2 ans
Livraison gratuite aux Pays-Bas
Note client WOOOD 8.3
Description
- Opvallend subtiel door de vriendelijke vormen
- Luxueus zachte bekleding
- Onderdeel van de Sara-collectie
- H 46 cm x Ø 46 cm
Slank, subtiel en vriendelijk gevormd. De Sara-serie, uit de collectie van het Nederlandse interieurlabel WOOOD, bestaat uit diverse modellen en een groot assortiment basis- en trendkleuren. De zacht afgeronde hoeken in combinatie met de comfortabele bekleding zorgen ervoor dat Sara een ware blikvanger is in ieder interieur! Welke Sara verrijkt jouw woning binnenkort?
Materiaal
Sara is opgebouwd uit een combinatie van hardhout en MDF. De zitting is gevuld met een VP30 schuim, wat zorgt voor een stevig zitcomfort. De foam zitting wordt in vorm gehouden door sterke elastieken banden.
Sara is bekleed met een warme bouclé. Onze zachte Almón bouclé heeft een elegante textuur die meteen warmte in huis brengt. De bouclé stof heeft een Martindale van 60.000, dat betekent dat de stof geschikt is voor redelijk intensief gebruik. De dichte weeftechniek zorgt voor de sterkte van de stof, dit maakt dat de Almón bouclé niet snel zal slijten of scheuren. Ook heeft elke kleur een hoge kleurvastheid, maar het is aangeraden om direct zonlicht te vermijden om kleurnuances te voorkomen.
Afmetingen
- Hoogte: 46 cm
- Breedte: 46 cm
- Diepte: 46 cm
- Gewicht: 5 kg
- Maximale draagkracht: 120 kg
Onderhoud
Bij eventuele vlekken direct droogdeppen met een schone doek of tissue. Beslist niet wrijven! De meeste vloeistoffen zijn te verwijderen met lauw water. Maak gebruik van een zachte, ronddraaiende beweging van buiten naar binnen. Als de stof losgehaald kan worden van het meubel is wassen op 30 graden of de stof laten stomen, mogelijk. In de basis raden wij het impregneren van onze gestoffeerde meubelen af. Mocht dit echter wel gewenst zijn, test het impregneermiddel dan vooraf op een onzichtbare plaats van de stof.
Levering
Het artikel wordt in één pakket geleverd. Plaats voor het beschermen van harde vloeren viltglijders aan de onderzijde van de vloerbeschermers. De Sara-collectie is enkel geschikt voor binnenshuis gebruik.
Caractéristiques
| Numéro d'article | 350439-C |
|---|---|
| EAN | 8714713240944 |
| Série | Sara |
| Nombre de personnes | 1 |
| FSC | Oui |
| Pays d'origine | Pologne |
| Couleur | crème |
| Tissu Martindale | 60000 |
| Capacité de charge maximale | 120 kg |
| Montage requis | No |
| Motif | Uni |
| Rotatif | No |
| Méthode de livraison | Pakket post |
| Forme | Ronde |
| Confort d'assise | normal |
Dimensions
| Dimensions | 46x46x46 cm |
|---|---|
| Hauteur | 46 cm |
| Largeur | 46 cm |
| Profondeur | 46 cm |
| Poids | 5 kg |
| Volume | 0.1000 m3 |
| Hauteur des pieds | 1.5 cm |
| Largeur d'assise | 46 cm |
| Profondeur d'assise | 46 cm |
| Hauteur d'assise | 46 cm |
Matériels
| Matériau | Bouclé |
|---|---|
| Matériau des pieds | plastic |
Informations sur le paquet
| Quantité | Code produit | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
350439-C
SARA POUF CRÈME [fsc]
|
Livraison et retours
Livraison gratuite
Ce produit sera livré à votre domicile par PostNL.
- Après votre commande et la date de livraison choisie, vous recevrez une confirmation par e-mail.
- En cas de délai de livraison (plus long), nous vous tiendrons informé par e-mail de la livraison prévue.
- Vous recevrez un code Track & Trace de PostNL par e-mail.
- Les produits sont livrés emballés et non montés jusqu'à la première porte au rez-de-chaussée.
Service de retour
Si vous n'êtes pas satisfait de votre achat pour quelque raison que ce soit, vous pouvez retourner votre commande gratuitement dans les 30 jours.
- Le produit doit être complet, non endommagé, non monté et dans son emballage d'origine.
- Les retours doivent être enregistrés via notre portail de retour.
- Le remboursement sera effectué une fois le retour reçu, vérifié et approuvé.