Jouke fauteuil sable
Commandé avant 22h00, livré le jour ouvrable suivant
Retours gratuits sous 30 jours
Garantie WOOOD de 2 ans
Livraison gratuite aux Pays-Bas
Note client WOOOD 8.3
Een vintage idee met een moderne afwerking. Jouke is een draaifauteuil met een luxe uitstraling, zachte vormen en een héérlijk zitcomfort!
Kenmerken
- Robuuste, comfortabele draaifauteuil: Een ware aanwinst
- Zachte beklding: Met een zandkleurige combinatiestof
- Handig: je draait zo in de juiste richting!
Design & Stijl
De Jouke draaifauteuil heeft een jaren '70 uitstraling met een moderne touch en past helemaal in de woonstijl van nu. De zitting en rugleuning van Jouke zijn bekleed met een combinatiestof in een warme zandkleurige stof. Het slanke onderstel is gemaakt van metaal voorzien van een zwarte poedercoating. Jouke nodigt uit om eens lekker te relaxen!
Afmetingen
De fauteuil heeft een zithoogte van 42-46 cm, een zitdiepte van 47 cm en de zitbreedte is 70 cm. De poothoogte van de stoel is 23 cm. De rugleuning van Jouke heeft een hoogte van 57 en de breedte van de rugleuning is 55 cm. Het maximale draaggewicht is 140 kg.
Materiaal
De geweven stof Preo is van hoge kwaliteit met zijn compacte weeftechniek en versterkende backing. De egale kleuring van de combinatiestof zorgt voor een stabiele kleurvastheid. De stof is opgebouwd uit 97% polyester en 3% nylon, met een Martindale van 45.000 is de stof geschikt voor normaal woongebruik en zeer slijtvast. Het houten frame van de zitting is FSC-gecertificeerd.
Onderhoud
Bij eventuele vlekken direct droogdeppen met een schone doek of tissue. Beslist niet wrijven! Meeste vloeistoffen zijn te verwijderen met lauw water. Maak gebruik van een zachte, ronddraaiende beweging van buiten naar binnen. Voor jarenlange vlekbescherming kan de stof worden geïmpregneerd.
Montage & Levering
Het artikel wordt geleverd als 1 pakket met een duidelijke montage-instructie. Plaats bij harde vloeren viltglijders onder de poten. Dit voorkomt beschadigingen aan de vloer.
| Numéro d'article | 373303-ZA |
|---|---|
| EAN | 8714713248315 |
| Série | Jouke |
| Nombre de personnes | 1 |
| FSC | Oui |
| Pays d'origine | Chine |
| Couleur | sable chaud |
| Couleur de base | Zwart |
| Tissu Martindale | 45000 |
| Capacité de charge maximale | 140 kg |
| Montage requis | Oui |
| Motif | Uni |
| Rotatif | Oui |
| Méthode de livraison | Pakket post groot |
| Confort d'assise | normal |
| Dimensions | 97x70x85 cm |
|---|---|
| Hauteur | 97 cm |
| Largeur | 70 cm |
| Profondeur | 85 cm |
| Poids | 13.7 kg |
| Volume | 0.3170 m3 |
| Hauteur des pieds | 23 cm |
| Largeur d'assise | 70 cm |
| Profondeur d'assise | 47 cm |
| Hauteur d'assise | 42 cm |
| Matériau | Polyester |
|---|---|
| Matériau du cadre | spaanplaat, mulitplex |
| Matériau des pieds | Metaal |
| Matériau du dossier | 97% polyester en 3% nylon |
| Matériau d'assise | Leerlook |
| Composition du tissu | 97% polyester en 3% nylon |
| Quantité | Code produit | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
373303-ZA
JOUKE FAUTEUIL SABLE [fsc]
|
Livraison gratuite
Ce produit sera livré à votre domicile par PostNL.
- Après votre commande et la date de livraison choisie, vous recevrez une confirmation par e-mail.
- En cas de délai de livraison (plus long), nous vous tiendrons informé par e-mail de la livraison prévue.
- Vous recevrez un code Track & Trace de PostNL par e-mail.
- Les produits sont livrés emballés et non montés jusqu'à la première porte au rez-de-chaussée.
Service de retour
Si vous n'êtes pas satisfait de votre achat pour quelque raison que ce soit, vous pouvez retourner votre commande gratuitement dans les 30 jours.
- Le produit doit être complet, non endommagé, non monté et dans son emballage d'origine.
- Les retours doivent être enregistrés via notre portail de retour.
- Le remboursement sera effectué une fois le retour reçu, vérifié et approuvé.