Cruche décorative Sive argile sable
Commandé avant 22h00, livré le jour ouvrable suivant
Bekijk het showmodel in het Experience Center
Retours gratuits sous 30 jours
Garantie WOOOD de 2 ans
Livraison gratuite aux Pays-Bas
Note client WOOOD 8.3
De Sive decoratie kan is een stijlvol accessoire dat met zijn aardse uitstraling en organische vorm direct warmte en sfeer toevoegt aan elke ruimte.
Kenmerken
- Stijlvolle decoratiekan: Een ware aanwinst voor jouw interieur
- Handgemaakt van kleikunst: Elk exemplaar is uniek
- Veelzijdig te stylen: Op de eettafel, in een open kast of op het dressoir
Design & stijl
De handgemaakte kleikunst geeft Sive een authentieke uitstraling. Elke kan is net iets anders in formaat, verhoudingen en afwerking. Dat maakt jouw exemplaar uniek. De mogelijkheden zijn eindeloos: plaats hem solo op je eettafel als statement piece, zet hem in de vensterbank met droogbloemen voor een romantische touch of combineer hem met andere natuurlijke materialen op je dressoir.
Afmetingen
Door zijn imposante hoogte van 42 centimeter trekt hij direct de aandacht. De decoratiekan heeft een breedte van 22 cm en een diepte van 20 cm.
Materiaal
Kleikunst is een traditionele vorm van designkunst. Artikelen uit deze collectie hebben van nature een lichtbruine tint. Alle items zijn handgemaakt, wat betekent dat de accessoires licht kunnen variëren in grootte, verhoudingen en afwerking ten opzichte van de productfoto's.
Onderhoud
De artikelen zijn niet bestand tegen water of hitte; het wordt aanbevolen om ze uitsluitend als decoratie te gebruiken. Houd de artikelen eenvoudig stofvrij met een schone, droge doek. Vermijd vocht en schoonmaakmiddelen, aangezien dit kan leiden tot vervorming van het product.
Montage
De Sive decoratiekan wordt als 1 pakket geleverd.
| Numéro d'article | 377850-Z |
|---|---|
| EAN | 8714713247172 |
| Série | Collection |
| FSC | Non |
| Pays d'origine | Inde |
| Couleur | sable |
| Montage requis | Non |
| Méthode de livraison | Pakket post |
| Dimensions | 42x22x20 cm |
|---|---|
| Hauteur | 42 cm |
| Largeur | 22 cm |
| Profondeur | 20 cm |
| Poids | 4 kg |
| Volume | 0.1400 m3 |
| Matériau | Argile |
|---|
| Quantité | Code produit | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
377850-Z
SIVE DÉCORATION PEUT ÊTRE DE L'ARGILE SABLE
|
Livraison gratuite
Ce produit sera livré à votre domicile par PostNL.
- Après votre commande et la date de livraison choisie, vous recevrez une confirmation par e-mail.
- En cas de délai de livraison (plus long), nous vous tiendrons informé par e-mail de la livraison prévue.
- Vous recevrez un code Track & Trace de PostNL par e-mail.
- Les produits sont livrés emballés et non montés jusqu'à la première porte au rez-de-chaussée.
Service de retour
Si vous n'êtes pas satisfait de votre achat pour quelque raison que ce soit, vous pouvez retourner votre commande gratuitement dans les 30 jours.
- Le produit doit être complet, non endommagé, non monté et dans son emballage d'origine.
- Les retours doivent être enregistrés via notre portail de retour.
- Le remboursement sera effectué une fois le retour reçu, vérifié et approuvé.